Tudtad, hogy az én fonalgrafika alkotásaim is díszítik az Óhután található 100 éves vendégház mesés falait? Alkotói létem egyik legcsodálatosabb és legfelemelőbb együttműködése volt pár éve, hogy felkérést kaptam szezonális fali képek elkészítésére.
Óhuta egy csodálatos kis ékszerdoboz a Zemplén szívében, erdős dombok, hegyek ölelésében. A vendégház egy igazi meseházikó. A mai kor kényelmét biztosítva idézi a régmúlt idők hangulatát. A házigazdák a legkedvesebb házaspár, akikkel valaha találkoztam. Friss levegő, csend, béke, nyugalom, fantasztikus kirándulóhelyek, erdő, mező, túraútvonalak, várak, az udvaron gyönyörű magnólia bokor, megszámlálhatatlan százszorszép, nefelejcs, madárdal… Varázslatos! Azóta is emlékszem, ahogy egy csésze frissen főtt, gőzölgő kávéval elsétáltam az udvar végébe, leültem a hintába és csak hallgattam a madarakat, figyeltem a napfény játékát a fák levelei között, a gyerekek aludtak… és a férjem is ☺… én pedig magamba szívtam a természet ezer csodáját!
Kirándultunk, megpihentünk… csak néztem a fiaimat, virágot szedtek, lefeküdtek a domboldalon és csillogó szemmel, hatalmas mosollyal az arcukon vizslatták az eget. Olyan volt akkor, mintha csak mi és a természet lennénk ezen az egész bolygón… Az én lelkem itt hazatalált! Azóta is vágyok vissza oda és tudom, hogy amikor már elég nagy lesz egy ilyen nagy utazáshoz a legkisebb fiam, visszatérünk!
Ilyen volt Óhután! Nektek is ilyen csodás pihenést, kirándulást, feltöltődést kívánok!






