Mindig csodálatos érzés, ha valaki az általam megálmodott kézműves terméket, alkotást választja. Ilyenkor mindig belőlem, a leklemből, a természet és az alkotás iránt érzett szeretetemből is csomagolok nektek egy kis darabot. Nemrég az a megtiszteltetés ért, hogy Angyal Zsuzsa felkért, hogy szerepeljek az Exkluzív Interaktív eMagazin DIY rovatában. Nagyon jól esett a megkeresése, rögtön igent mondtam. Megfogalmazni is nehéz, hogy mennyit jelent egy kézműves alkotónak egy-egy ilyen megkeresés. Nekünk nincsen főnökünk, aki megveregetné a vállunkat vagy kezet fogna velünk, hogy „Ez igen! Jól csináltad!” – csak magunk vagyunk, ki több, ki kevesebb önbizalommal. Mi a megrendelőink visszajelzéseiből építkezünk tégláról téglára. Egy ilyen felkérés instant jelzése annak, hogy jó úton haladok, hogy jó az, amit csinálok. Hálás vagyok érte és nagyon jól esik a lelkemnek! A magazin gyönyörű, interaktív, teli értékes tartalommal. Fogadjátok ti is olyan szeretettel, amilyennel íródott!
A rólam és a fonalgrafikáról írt részt a 86-89. oldalakon találjátok. Még egy kis fenyőt is elkészíthettek velem fonalgrafika technikával a leírás alapján! Elő a kalapácsokkal és alkotásra fel!
Az alkotás segít elcsendesedni, befelé figyelni. Adj magadnak egy kis időt, és hidd el nekem, hálás lesz érte a lelked!
Jó időtöltést kívánok!
Szeretettel,
Hella